Vozy, které jsme v minulosti sehnali pro naše zákazníky

BMW M4 DTM Champion edition

Zadání zákazníka znělo jasně – chci nějakou M4 limitku. Tak jsme našli tohle DTM s výkonem 368 KW, kterých se vyrobilo rovných 200 kusů. Dobrá uloženka myslíme 😊

Porsche 911 GT3 RS 4.0

Tuhle ikonickou GT3 s atmosférickým šestiválcem a manuálem jsme sehnali pro okruhového nadšence v Něměcku po tříměsíčním hledání. Nový majitel při předávání vypadal úplně stejně, jako kdyby se mu právě narodil potomek 😊

Porsche 911 GT3 Touring

Tady jsme řešili specifické zadání – auto na daily s občasným zabroušením na amatérské jízdy na okruhu. Sice nemáme moc rádi takovéhle kompromisy, ale protože u nás platí Náš zákazník, náš pán, zvolili jsme takto.

Subaru wrx sti

Rally, bublající zvuk boxeru a ikonické křídlo, které vám naprosto přesně rámuje zpětne zrcátko. Klasika, kterou už si novou v EU nekoupíte. Tohle je final edition, jedno z osmi pro španělský trh v krásné kombinaci černé a zlaté.

Brabus GT-s

Upravené GT-S přímo v centrále Brabusu jako jedno z devíti. Osmiválec a 600 koní s otevřenými klapkami výfuku vykouzlí majiteli rohlík na tváři při každé projížďce.

BMW M3 e92

Jediná osmiválcová M3, atmosférický motor s manuální převodovkou je i po 14 letech od výroby auto, se kterým se dá podle majitele jet dlouhá štreka i kroutit drift a vypadá pořád skvěle!