top of page
shutterstock_1523047778.jpg
cario_pictogram_white.png

Design, výkon, zvuk, příběh… emoce. Sháníte auto, které vám je dodá. 

Chcete pomoct s výběrem nebo víte, že chcete to jedno, co jste měli v pokojíčku nad postelí? Stavte se u nás na kafe, vše probereme a navrhneme ideální postup.

Umíme auto důkladně proklepnout, přihlásit, oservisovat a dovézt až do Vaší garáže. A to pěkně rychle, protože sami neradi dlouho čekáme.

Pokud se rozhodnete být naším klientem, uděláme si na vás tolik času, kolik sami potřebujete.

Jak to bude probíhat

 

Vycházíme z vaší představy, kterou doladíme do konkrétního zadání. Pokud nemáte jasnou představu, vůbec to nevadí - poskytneme tady komplexní poradenství. Pak začneme hledat. O každém kroku vás budeme informovat a konzultovat s vámi postup.

Ve chvíli, kdy budeme mít favorita, přistoupíme k jeho prověření. Ověříme původ, historii servisu, specifikaci i aktuální stav. A na rovinu - pro nás je důležitější fyzická kontrola a doložitelná historie než certifikáty za pětistovku.

Pokud se auto bude líbit vám a i nám, zprocesujeme nákup, dovoz a registraci v ČR, nebo jen to, co si budete přát. Cenu každé položky budete znát vždy předem a společně si ji potvrdíme.

Předáním vozu s úsměvem na obou stranách to pak nekončí - rádi vám poskytneme poprodejní poradenství od výběru vhodných zimních pneumatik po možnosti detailingu laku a interiéru.

bottom of page